Atpakaļ
Maijs 24, 2021

AL’FEZ – Ziemeļāfrika un Tuvie Austrumi!

Al’Fez zīmols piedāvā augstākās klases ēdienus, kas balstīti uz Ziemeļāfrikas un Tuvo Austrumu virtuvēm. Zīmolu dibināja pārtikas entuziasts ar 10 gadu pieredzi pārtikas biznesā, kurš savu bērnību pavadījis Tuvajos Austrumos.
Al’Fez produkti īsā laikā tika iekļauti vairākos labi pazīstamos veikalos visā pasaulē, un tagad tie pieejami arī pie mums.

Iepazīsti Al’Fez produktus ar patiešām kvalitatīvu sastāvu un fantastisku garšu:

Falafels libāņu gaumē
Tas ir viens no populārākajiem Tuvo Austrumu veģetārajiem un vegānajiem ēdieniem, kas pagatavots no turku zirņiem, zaļumiem un garšvielām. Falafels ir vienkāršs, bet ļoti garšīgs ēdiens. To var ēst vienu pašu kā uzkodu vai papildināt ar salātiem, dārzeņiem, pitas maizi un dažādot savu ēdienkarti ar šo veselīgo un vieglo maltīti.
Pagatavo Al’Fez falafelu 5 minūtēs.

Kuskuss ar marokāņu garšvielām
Tas ir kuskuss ar vieglu Ziemeļāfrikas garšvielu aromātu, kas papildināts ar Sultana rozīnēm un ciedru riekstiem. Šis kuskuss būs ļoti gards gan atsevišķi, gan salātos vai kā piedeva. 
Pagatavo Al’Fez Kuskusu ar Marokāņu garšvielām 7 minūtēs.

Pērļu kuskuss
Tā ir neatņemama sastāvdaļā Marokas un Tuvo Austrumu virtuvēs. Pērļu kuskuss ir ar lielākiem graudiem kā klasiskais kuskuss, un tā ir lieliska alternatīva rīsiem vai makaroniem. Tas būs lielisks “pamats” aukstajos un siltajos salātos, kā arī alternatīva ierastajām piedevām.
Pagatavo Al’Fez Pērļu kuskusu 15 minūtēs.

Harissa pasta (asa)
Tā ir klasiska Ziemeļāfrikas aso čilli pasta, kas pagatavota no čilli, tomātiem un ķiplokiem. Tradicionāli Harissu izmanto, lai ēdienam pievienotu izteiksmīgāku garšu un asumu, bet to var izmantot arī marinādes pagatavošanai. Sajauciet Harissu ar majonēzi, krējumu vai bezpiedevu jogurtu un iegūsiet īpaši gardu mērci.

Tahini
Augstākās kvalitātes sezama sēklu pasta, kura pagatavota 100% no maltām sezama sēklām. Tradicionāli to izmanto krēmīgas mērces pagatavošanā vai izmantot kā svarīgu sastāvdaļu humusa, Babaganoush un Halvas pagatavošanā. Sajauc Al’Fez Tahini ar ūdeni, citrona sulu, ķiplokiem, sāli un atklāj jaunu krēmīgas salātu mērces opciju!

Humoss
Tā ir jau iemīļota dip mērce, kura ir pagatavota no turku zirņiem, ķiplokiem un tahini. To var pasniegt kopā ar svaigiem dārzeņiem, pitas maizi vai izmantot kā pildījumu vrapos un pitas maizes kabatiņās. 

Visi Al’Fez produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem!