Par CESARS

SIA Cesars Baltijas tirgū aktīvi darbojas kopš 2000. gada, pašlaik Latvijā ieņemot līderpozīciju austrumu virtuves produktu importētāju vidū. Mūsu sortimentā ietilpst plašs produktu klāsts no tradicionālās japāņu, ķīniešu, taizemiešu, indiešu un citu tautu virtuvēm.

Savas darbības laikā esam veiksmīgi attīstījušies un paplašinājušies, kļūstot gan par vairāku visā pasaulē atpazīstamu zīmolu (skatīt sadaļā "Ražotāji”) oficiālo izplatītāju Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, gan par vienu no lielākajiem austrumu pārtikas produktu tirgotājiem Baltijas valstīs. Izmantojot šajos gados gūto pieredzi, veiksmīgi radījām savu preču zīmi – FUDO.

Šobrīd mūsu produkciju ir iespējams iegādāties lielākajā daļā Latvijas veikalu. Sekmīgi strādājam arī HoReCa sektorā, sadarbojoties ar daudziem atzinīgi novērtētiem restorāniem un viesnīcām Latvijā, Lietuvā un Igaunijā (skatīt sadaļā "Klienti").

Ar plašo sortimentu var iepazīties mājas lapas sadaļā "Produkti", kas, sortimentam mainoties, regulāri tiek atjaunota un papildināta. Tomēr, lai gūtu pilnīgāku priekšstatu par konkrētām precēm, ikviens jau esošais vai topošais klients ir laipni aicināts apskatīt mūsu interneta veikalu,  kurā iespējams iepazīties ar visām piedāvātajām precēm, izvēlēties sev piemērotākos produktus un iegādāties tos. Tāpat arī gaidīsim savus nākamos biznesa partnerus mūsu birojā/noliktavā Rītausmas ielā 23, Rīgā, lai saņemtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem,  pārrunātu turpmāko sadarbību un līguma nosacījumus.

Mūsu vīzija

Kļūt par vadošo un lielāko Austrumu produktu izplatītāju Baltijas valstīs.

Mūsu misija

Uzklausīt klientu vēlmes un īstenot tās, piedāvājot interesantāko produktu klāstu no visas plašās pasaules. To darīt, nepārtraukti attīstoties, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm nozarē.

Mūsu vērtības

Kvalitāte: Mūsu komanda rūpīgi izvērtē ne tikai preču kvalitāti, bet arī ražotājus un piegādātājus, lai spētu nodrošināt visaugstvērtīgāko produktu tirgū. Šobrīd sadarbojamies ar uzņēmumiem visā pasaulē (Japāna, Ķīna, Taizeme, Amerika, Itālija, Lielbritānija, Beļģija, Nīderlande, Vācija, Austrija u.c.).

Atbildība:Nepārtraukti strādājam, lai izveidotu lojālas attiecības ar saviem klientiem un vienmēr jūtamies atbildīgi Jūsu priekšā.

Individuāla attieksme: Rūpīgi izvērtējot katru situāciju un klienta atšķirīgās vēlmes, vienmēr piedāvāsim vislabāko iespējamo risinājumu tieši Jums.

Stabilitāte:Garantējot nemainīgi labu produktu kvalitāti, veiksmīgi veidojam stabilas ilgtermiņa attiecības ar klientiem, ražotājiem un piegādātājiem.

 

Ēst garšīgi – tā ir māksla!