Atpakaļ
Augusts 17, 2017

100% dabīgs kokosriekstu ūdens ar dabīgām augļu sulām

! FOCO kokosriekstu ūdenim netiek pievienotas krāsvielas, cukuri, pārtikas piedevas.
! FOCO kokosriekstu ūdens netiek ražots no koncentrāta.

- Kokosriekstu ūdeni ieteicams lietot sportojot, un jebkādas citas paaugstinātas fiziskas slodzes gadījumos. Rehidrē un mitrina ķermeni ātrāk nekā ūdens.
- Sastāvā esošie elektrolīti (magnijs, kalcijs, kālijs, nātrijs, fosfors) palīdz samazināt sāpes muskuļos (pēc slodzes un slodzes laikā).
- Piemīt ķermeni atvēsinošs efekts.
- Pazemina arteriālo asinsspiedienu.
- Normalizē zarnu darbību un aktivizē vielmaiņu.
- Palīdz atjaunot dabisko mikrofloras līdzsvaru gremošanas traktā pēc antibiotiku lietošanas.
- Uzlabo asinsriti.


Kokosriekstu ūdens ir caurspīdīgs šķidrums, kas atrodas jaunajos, zaļajos kokosriekstos. Pirms ūdens nokļūst kokosrieksta vidū, tas veic garu ceļu augšup pa kokosa palmas stumbru, caur neskaitāmām stumbra šķiedrām, kas darbojas kā filtrs un attīra ūdeni. Lai izfiltrētu 1 litru kokosriekstu ūdens nepieciešami gandrīz 9 mēneši. To iegūst, pāršķeļot kokosriekstus un savācot šķidrumu. Iegūto šķidrumu apstrādā sevišķi augstā temperatūrā. Šī īpašā tehnoloģija ļauj saglabāt produkta labās īpašības un svaigo garšu.

Zīmols FOCO izveidots 1982.gadā, un pasaulē ieguvis popularitāti, pateicoties 100% dabīgajam kokosriekstu ūdenim, kas pildīts parocīgās tetrapakās. Šobrīd FOCO kokosriekstu ūdens ir kļuvis par atpazīstamāko 100% dabīgo kokosriekstu ūdeni pasaulē.

FOCO kokosriekstu ūdens pagatavošanai tiek izmantoti tikai ekskluzīvi atlasītas šķirnes jaunie, zaļie kokosrieksti no Dienvidaustrumāzijas (Vjetnamas un Taizemes). Turklāt, īpaši populārs FOCO zīmols kļuvis, jo papildināts ar 100% dabīgām dažādu augļu sulām, lai vēl vairāk uzlabotu kokosriekstu ūdens garšu un to ar prieku baudītu gan pieaugušie, gan bērni.

Kokosriekstu ūdeni var lietot tīrā veidā, kā arī izmantot dažādu veselības kokteiļu gatavošanai.